Bratislava


Milí priatelia

HAZARD V BRATISLAVE JE ZAKÁZANÝ.

Chceme vám všetkým poďakovať, že ste do poslednej chvíle bojovali za zákaz herní v Bratislave, nevzdali ste sa, ale naopak ste preukázali vytrvalosť a vieru v to, čomu veríte. Médiá budú teraz dlho špekulovať o tom prečo sa petícia podarila vyzbierať a prečo sa zákaz hazardu v Bratislave podarilo prijať.

My vieme odpoveď – bolo to vďaka vám, dobrovoľníkom, ktorí ste boli ochotní od rána do večera, za svetla aj za tmy, v horúčavách aj v mraze zbierať podpisy a povzbudzovať Bratislavčanov, ktorí často neverili, že by sa nám tento boj mohlo niekedy podariť vyhrať. Ukázali ste však veľkú vieru v dobro, v to, že sa máme snažiť pomáhať tým, ktorí si nemôžu pomôcť sami. Ukázali ste obrovskú jednotu, lebo naozaj ste sa pospájali všetci bez ohľadu na názory, vek, vierovyznanie či politické presvedčenie. Nakoniec aj mestskí poslanci, ktorí za zákaz herní hlasovali v prvom kole, cítili vo vás veľkú oporu a vďačnosť a tak ani jeden z nich nezmenil názor a hlasoval za zákaz herní aj pri včerajšom hlasovaní. Preto vám všetkým ĎAKUJEME.

Ani neviete ako sme povzbudení keď vidíme, čo ste dokázali v Bratislave. Teraz každé mesto na Slovensku vie, že s hazardom sa dá bojovať a keď to išlo v Bratislave, dokáže to ktorékoľvek mesto na Slovensku. Ste vzorom pre všetkých, ktorí o petícii za zákaz herní vo svojom meste uvažujú.
Tím Zastavme hazard