Veľká vďaka


Milí priatelia,

v sobotu sme zažili niečo neuveriteľné. Ľudia z celého Slovenska sa dokázali spojiť v boji proti herniam a automatom a povedať jasné nie zarábaniu na zničených rodinách, majetku a životoch. V Bratislave máme cca 126 000 podpisov, čo je viac ako požadovaných 30% obyvateľov.

Z toho sme neuveriteľných 90 000 dokázali nazbierať za jediný deň v sobotu! Chceme Vám týmto ako celý organizačný tím poďakovať. Za Vaše obrovské nasadenie, dlhé hodiny v teréne a neuveriteľnú energiu a nadšenie, ktorá sa prenášala aj spätne na nás a bez ktorej by sme to nezvládli. Podarilo sa nám zvládnuť prekážku, ktorú mnohí považovali za neprekonateľnú! Vyzbierali sme viac ako 30 % podpisov! Urobili sme jasný krok k víťazstvu, ale boj ešte neskončil.

Čo ešte potrebujeme, aby sme to dotiahli?

  1. Chceme zvýšiť rezervu podpisov. Pro hazard lobby sa snaží spochybniť podpisy ako duplicitné a mŕtve duše. Na to, aby sme sa vyhli týmto podozreniam chceme ešte vyzbierať 10 000 podpisov. Ako na to?
  2. Hárok si stiahnite na http://bratislava.zastavmehazard.sk/o-projekte/peticny-harok/
  3. Oslovte  svojich známych a kolegov, aby podpísali petíciu a pošlite hárky na adresu Aliancia za rodinu, Gorkého 15, 811 01 Bratislava.
  4. Chceme napísať knihu s Vašimi zážitkami, radi by sme odovzdali svedectvo o tejto veci, prosíme Vás skúste nám napísať svoj príbeh zo soboty. Skúsime pre knihu nájsť vydavateľa aby sa stala svedectvom pre ostatných ale aj spomienkou na Vás všetkých. Chceme uverejniť Vaše svedectvá z tohto dňa. Bude to mať nesmierny vplyv. Príbehy  aj spätnú väzbu pre nás môžete napísať na adresu bratislava@zastavmehazard.sk

Ďakujeme a veríme, že sobota bola mnohým snahám o zlepšenie našej spoločnosti len začiatkom. Tešíme sa na ďalšie spoločné veci.

Radi by sme vás ešte pozvali na after párty v tento piatok. o 18:30 v UPeCe v Mlynskej doline. Pôjde o príjemné neformálne stretnutie oddýchnutých dobrovoľníkov 🙂 Prosíme ak môžete, prineste aj niečo na zakusnutie. Ak vám zostali nejaké veci k petícii tak môžete priniesť aj tie.

Váš tím Zastavme hazard